GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Servisdelar 17526569

nr 1752 6569

Servisdelar

England, ”Coalport”, ca 30 del

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 12 januari 2026
kl 18:50:27

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.050 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.050 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor